Jaina Darklighter

Go down

Jaina Darklighter

Témanyitás by Jaina Darklighter on Pént. Márc. 23, 2018 9:28 pm

Név:  Jaina Darklighter
Faj: ember (Corellia)
Nem: lány
Kor: 17
Titulus: Obi-wan rajongói klub elnöke
Foglalkozás: Padawan
Frakció: Köztársaság
Felszerelés:
- Fénykard (hagyományos, kék penge) Soresu, Ataru formák
- Jedi öltözék, és váltás ruha
- Légzőmaszk (víz alatti lélegzéshez)
- Nyomkövető ( ilyen szerkezetek révén tudnak észrevétlenül a gyanúsítottak nyomában maradni)
- Com-link
- Mester (Siri Tachi)
- Egy hajó (ami a mesteré)
- 10.000 kredit
Kinézet:
Mondcsak rá érsz? Igen? De, jó neked. Na, akkor lássunk neki. A hajam színe, barna. A szemem íriszének színe, szintén barna, és mindig fel csillan mikor Kenobi mesterrel találkozom a templom folyosóján, vagy bárhol máshol a templomban. Orrom, kicsi, és pisze, ajkaim pedig, csodásan teltek. Bőröm, fehér, mert nem szoktam napozni. A magasságom, kb úgy 170 cm körül lehet, a sulyom meg, kb úgy… nem tudom, pontos számot nem tudok neked megadni, érd be annyival, hogy 64kg és ez is csak kb ra saccoltam. Alakom tökéletes, és sehol sincs rajtam felesleg, Még is bő jedi ruhát hordok, kivéve ha olyan feladatom van, mert olyankor mást hordok.
Jellem:
Pozitív tulajdonságok:
- Kedves
- Könnyen barátkozós
- Vidám
- Türelmes
- Segítőkész
- Rend szerető
Negatív tulajdonságok:
- Néha tudálékos
- Feledékeny
- Kapkodó
- Kissé felelőtlen
- Szeles
- A pontosság nem erénye
5 dolog, amit szeret:
- Tea
- Meditálás
- Mestere
- Obi-wan
- Egy jó holofilm
5 dolog, amit nem szeret:
- Egy rossz holofilm
- Ha kérdezik, de nem hallgatják meg
- A konzerveket
- A halál pálcát
- Ha nem meditálhat minimum egy órát
Legnagyobb félelme:
Hogy csalódást okozok a mesteremnek.
Legnagyobb vágya:
Egy közös küldetés Obi-wan-nal és a tanítványával.
Fura/Idegesítő szokás:
haj birizgálás, köröm rágás, koncentrálás közben nyelv kidugás
Előtörténet: Még dolgozom rajta.
Réges-régen, egy messzi-messzi Galaxisban...
Üdv, a nevem Jaina, Jaina Darklighter és Siri Tachi tanítványa vagyok. A rend előtt is volt egy életem,  amiről emlékeim ugyan nincsenek, viszont vannak dolgok amik rémlenek, s ezek közé tartozik az is, hogy a nővérem hozott el ide Coruscant ra, és adott át a rendnek, hogy Jedi lehessek. Ezek után már senkivel sem találkoztam a családból, ami azért is volt mert már nem volt családom, ami ha jobban bele gondolunk azért hülyeség, mert a rend az én új családom ha úgy nézzük a dolgokat. A kard forgatós és tanulós évekre viszont nagyon is jól emlékszem, mikor a templomon kívül nem mozoghattunk, a templom volt az egyedüli világunk. De, voltak kivételek is, mikor az ifjak közül körülbelül öt-hat el hagyta a templomot egy idősebb padawannal, majd később saját fénykardjukkal tértek vissza. Ezt nekem is, sikerült meg tennem, de ne haladjunk ennyire előre. Mint mindenkinek, nekem is voltak barátaim a padawan társak közt, akikkel jól el voltunk. Ugrattuk a másikat, sokat hülyéskedtünk, nevetgéltünk. Majd, hogy nem el választhatatlanok voltunk egymástól, ami addig a napig igaz is volt, míg mindannyian nem kerültünk egy-egy mesterhez, de már megint előre rohanok. Voltak kisebb-nagyobb csínyjeink, amiket nem minden padawan társunk értékel, s lehetett rá számítani, hogy utána a tanács elé kerülünk. Utána, büntető munka ként, mindig segítenünk kellett egy mesternek. Ezek a csínyek sem tartottak sokáig, egy idő után már magunktól leálltunk. Tizenegy voltam, mikor el vittek minket a saját kyberkristályunk meg szerzésére, az Ilumra. Egy idősebb padawan is velünk tartott, akinek a neve most nem ugrik be, de az biztos, hogy sokan kedveltük. Az oda utunk csendes eseménytelen volt, s valaki még megis jegyezte, hogy szeretné ha kalózok támadnának. (Persze, nem én voltam.) Az Ilumi templomba, mikor mind egy szerte ágazó helyre értünk, az erő segítségével mentünk tovább, arra ahonnan a kristályunk hívását éreztük. Kinyújtottam a kezemet, és hagytam az erőnek, hogy a kristályomhoz vezessen, mely csak rám vár valahol az Ilumi templomban. Néhány óra mászkálás után rá találok a kristályomra, amit jég vesz körül. Egy csákánnyal mentem ki a kristályomat, majd vissza térek az előcsarnokba, ahol Yoda mester és a padawan vár minket vissza. Egy másik padawan is visszatér, de nem a kristályával, hanem egy jég szilánkkal, ami aztán el is olvad a tenyerében, így vissza kell mennie az igazi kristályáért. Percekkel később tér vissza, az egyik barátom társaságában, s futnak. Közben a jégcsapok, kezdik bezárni a templom bejáratát. A hazafelé úton, egy droid segített nekünk, hogy meg tudjuk csinálni a fénykardjainkat, ráadásul úgy, hogy az még működjön is. A vissza út is eseménytelen volt szerencsére, és nyugodtan foglalkozhattunk a fénykardok össze rakásával, ami hónapokig tartott. Mire haza értünk, fénykardjaink már össze voltak szerelve, és működtek is. Tizenkét évesen levizsgáztam, és Siri Tachi jedi lovag padawanja lettem, aki egyszer maga keresett fel az étkezőben, hogy ha végeztem az evéssel, ő vár engem a gyakorló teremben, s ott tudtam meg, hogy ő lesz a mesterem. Más nap, már az első küldetésünkre mentünk, valahova a perem vidékre. Váratlanul, és rejtélyes módon tűntek el helyiek egyik napról a másikra, s azért mentünk, hogy megtudjuk ennek az okát. Út közben, egy másik jedi is csatlakozott hozzánk, erre a küldetésre, bár mesterem jobb szerette volna, ha csak mi ketten megyünk, s valahogy ebbe osztottam is a nézetét. Viszont azért volt benne jó is, mint például, hogy ez a másik jedi sokszor magányosan szeretett mászkálni. Még a megérkezésünk napján össze futottunk egy egy idegen fickóval, aki a salyát rendjébe toborzott népeket, s vele kezdtük a meg hallgatást, de az illető támadóan lépett fel, s hol a hallgatóságához beszélt, hol pedig hozzánk. A következő napon, jedi társunk eltűnt több napra, amit mi mesterem jelentett a tanácsnak, s így megakadtunk. Megint el mentünk, s most igyekeztünk oda figyelni, hogy hogyan teszünk fel egy kérdést, remélve hát ha kapunk választ, de semmi. Csak, hogy rövidre fogjam, mi is el tűntünk, s egy barlangban ébredtünk, és a másik jedit is megtaláltuk, illetve azokat is, akik el tűntek. Még aznap megszöktünk, és az el tűnteket vissza kísértük a városba, s a férfit letartóztattuk, és át adtuk a helyi hatóságnak. Nem minden küldetésünk volt ám sikeres, volt nem egy pár, amit bizony el szúrtunk, amiért a tanács előtt kellett felelnünk. Az egyik ilyen alkalommal például, egy eltűnt jedi társunk után kutattunk, ám a peremvidéken már nem volt egy kósza nyom se. Úgy tértünk vissza a templomba, hogy a küldetést nem lett befejezve. Mesterem egy Corelliai barátnője hívott meg minket az esküvőjére, amin részt is vettünk mint vendégek. A szertartást egy szerelmes férfi szakította félbe, ám terve mesteremnek hála nem sikerült. Bár igaz, hogy sokan mondják Kenobi padawanjára, hogy ő a kiválasztott, s a rendben elég nagy a rajongói tábora a padawanok és az ifjak közt, de én nem ezen tábort erősítem. Obi-wan ra inkább nézek fel megfontoltsága miat, és mert nem az a dúr bele fajta. Már egy ideje várom, hogy közös küldetésre mehessek velük, ami egyszer majd nem össze is jött, csak aztán Palpatine egy másik küldetéssel szólt közbe. Kenobi mesterék másik küldetést kaptak, s így külön utakon jártunk, de még nem akarom fel adni a reményt, hogy egyszer még össze jöhet. Miután le tudtuk a küldetést, mikor visszatértünk a templomba, hogy jelentsünk azt vettük észre, hogy hadsereget látunk, és cirkálókat melyeket megtöltenek, katonákkal és egyéb járművekkel. A jelentésünk után megtudtuk, hogy kitört a klónok háborúja, s az egyik egykori társunkat megfertőzte a sötét oldal. Ami még volt maradék reményem, egy közös küldi Obi-wan-ékkal, az most már totál nincs, fel adtam abba vetett reményemet, hogy valaha is lesz velük közös küldetésünk. Mesterem, bejelentette nekem, hogy mi sem maradunk ki a klónok háborújából, bár én úgy vélem nem kéne, de mert a padawannak a mestere mellett a helye, így minden zok szó nélkül bele törődöm, de ha lovag leszek, s már nem kell a mesterem mellett lennem, bár ettől még szeretem és tisztelem, de lovag ként első dolgom, hogy el hagyom a háborút, és azt teszem amit kell, vagy is felek kitérése, és hasonlók. Bár Obi-wan ra fel nézek, érte rajongok, s szeretnék olyan jó lenni mint ő.
Jaina Darklighter

Hozzászólások száma : 1

Karakterlap
Kaszt: Civil
Cím:
Tapasztalat:
1000/1000  (1000/1000)

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére